Akce

Svatební hostiny

Naše restaurace leží hned vedle radnice, je tedy nejen svým designem, svými službami, ale i svým umístěním ideální pro svatební hostiny. Po dohodě pro Vás zajistíme svatební menu či raut, možnost využití salónku o kapacitě 35 lidí. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Rauty

Na základě dohody pro Vás připravíme raut, coffe-break či jinou formu občerstvení pro Vaše pracovní setkání, poradu, workshop či jinou akci. Je možné využít i salonek pro cca 35 lidí, ale upozorňujeme, že vzhledem k interierovým predispozicím je salonek od zbytku restaurace oddělen pouze opticky posuvnými dveřmi.

Oslavy, rauty

Nabízíme možnost uspořádání oslav různých příležitostí (narozeniny, výročí, kariérní úspěchy,  promoce…). Je možné využít salónku o kapacitě 35 lidí. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Dárkové poukazy

Pokud chcete udělat radost své rodině, přátelům, kolegům, ocenit práci svých podřízených nebo kohokoli obdarovat a nehodí se přímé pozvání, můžete využít našich dárkových poukazů.

Poukazy jsou profesionálně natištěné, jejich vzhled je neutrální a hodí se ke každé příležitosti.
Vybírat můžete z poukazů o hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč a nově máme v nabídce i poukaz na degustační menu pro 1 nebo 2 osoby.