RESTAURACE UZAVŘENA

Akce

Degustační menu

Pokud se vypravíte do restaurace „užít si jídlo“, doporučujeme naše degustační menu.  Užijete si kombinaci chutí šesti chodů. Konkrétní nabídku naleznete zde. Můžete si vybrat z klasické či vegetariánské varianty. Po předchozí domluvě Vám rádi připravíme bezlepkové menu. Pokud máte jiné specifické požadavky (dietní opatření, alergie), zkontaktuje nás pro bližší domluvu.

Svatební hostiny

Naše restaurace leží hned vedle radnice, je tedy nejen svým designem, svými službami, ale i svým umístěním ideální pro svatební hostiny. Po dohodě pro Vás zajistíme svatební menu či raut, možnost využití salónku o kapacitě 35 lidí. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Rauty

Na základě dohody pro Vás připravíme raut, coffe-break či jinou formu občerstvení pro Vaše pracovní setkání, poradu, workshop či jinou akci. Je možné využít i salonek pro cca 35 lidí, ale upozorňujeme, že vzhledem k interierovým predispozicím je salonek od zbytku restaurace oddělen pouze opticky posuvnými dveřmi.

Oslavy, rauty

Nabízíme možnost uspořádání oslav různých příležitostí (narozeniny, výročí, kariérní úspěchy,  promoce…). Je možné využít salónku o kapacitě 35 lidí. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Dárkové poukazy

Pokud chcete udělat radost své rodině, přátelům, kolegům, ocenit práci svých podřízených nebo kohokoli obdarovat a nehodí se přímé pozvání, můžete využít našich dárkových poukazů.

Poukazy jsou profesionálně natištěné, jejich vzhled je neutrální a hodí se ke každé příležitosti.
Vybírat můžete z poukazů o hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč a nově máme v nabídce i poukaz na degustační menu pro 1 nebo 2 osoby.